Tıkla, Betnano’e Gir!

Betnano turnuvaları düzenleyerek sitede bulunan oyunların oynanmasıyla alınan keyfin dozunun maksimum olması sağlanmaktadır. Casino sitesinde bulunan turnuvalardaki oyunları oynayarak kazançlarını katlamak isteyen kişiler öncelikle siteye üyelik yapmalıdırlar. Siteye üyelik yapılması ücretsiz olduğu gibi turnuvalara katılım sırasında da hiçbir şekilde ücret ödenmemektedir. Site tarafından düzenlenen turnuvalara katılan oyuncular her oynadıkları oyunla kazanma şanslarını arttırmaktadırlar.

Betnano turnuvaları

Betnano müşterilerinin sürekli kazanmalarının mümkün olması için turnuvalarını da sürekli tekrarlamaktadır. Turnuvaları düzenli olarak tekrarlayan firma bütün müşterilerinin adil kazançlar elde edebilmesi için hizmetlerini lisanslı olarak vermektedir. Sitede oyunları daha çok oynayan kişiler sıralamada yükselmekte ayrıca düzenlenen büyük ödülleri kazanma imkanı bulmaktadırlar. Oyuncular sıralamadaki yerlerini kolayca takip edebilmektedirler.

Betnano Turnuvaları Nelerdir?

Betnano turnuvaları nelerdir öğrenmek isteyen oyuncular sitemizde bulunan butonlara basarak ana sayfasına giriş yapılabilmektedir. Ana sayfanın menü satırında turnuvalar seçeneği kolayca görülebilmektedir. Bu seçeneğin üzerine tıklandığındaysa güncel olan turnuvaların neler olduğu kolayca görülebilmektedir. Her turnuvanın hangi firmanı oyunları için geçerli olduğu ve ödülün ne olduğu belirtilmektedir. Turnuvaların başlama ve bitme tarihleri belirtilmekle birlikte oyuncular bitene kadar her gün katılım sağlayabilmektedirler.

Turnuvaları ile ilgi çeken sitede oyuncular hangi turnuvaya katılmak istiyorlarsa onunla ilgili detaylı bilgileri kolayca alabilmektedirler. Betnano canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcileri de oyuncuların bu konudaki sorularına cevap vermektedirler. Slotları oynamak için teknik bilgiye gerek olmadığı bilinmektedir. Böylece sitede her üyelik başlatan oyuncu slotları oynayarak gerçek kazançlar elde edebilmektedirler.

Betnano Turnuvaları ve Ödülleri

Betnano turnuvaları ve ödüllerinin büyüklüğüyle müşterilerini memnun etmektedir. Birden çok turnuva düzenlenmekte ve özellikle bazılarında günlük ödüller kazanma imkanı bulunmaktadır. Turnuvularda bulunan oyunları oynayarak sıralamaya giden kişilerin ödülleri sitede bulunan hesaplarına yüklenmektedir. Ancak bu ödüllerin çevrim şartı olmadığından kolayca çekebilmektedirler. Sadece birinci olan kişi değil sıralamada ilk yirmiye giren kişiler ödülleri kazanmaktadırlar.

Betnano güncel turnuvalarının ödüllerinin yüksekliğiyle site ilgi çekmeye devam etmektedir. Lisanslı ve güvenilir bir site arayışında olan kişiler hemen üyelik başlatarak turnuvalara katılım sağlayabilmektedirler. Böylece turnuvaları ile yüksek kazançların elde edilmesinin mümkün olduğu firmanın düşük alt yatırım limitleriyle küçük yatırımlar yapılabilmektedir. Yatırımlarını yapan oyuncular ayrıca bonus kullanarak oyunlarda kazanma şanslarını arttırabilmektedirler.