Tıkla, Betnano’e Ulaş!

Betnano hesap açma, kapama, silme oldukça kolay olup oyuncular firmanın sunmakta olduğu ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamaktadırlar. Online oyun piyasasında deneyimli bir ekiple hizmet veren site oyun çeşitliliğiyle dikkatleri çekmektedir. Oyun çeşitliliği ayrıca yüksek oranlar arayan kişilerde sitede üyelik oluşturmaktadırlar. Üyelik işlemi yapıldıktan sonra kişinin sitede hesabı da açılmaktadır. Açılan hesabına oyuncular küçük miktarlarla yatırımlarını yapabilmektedirler. Hemen sonrasında da oyunları oynayarak eğlenceli ayrıca kazançlı zamanlar geçirebilmektedirler.

Betnano hesap

Betnano üyelik işlemini casino oyuncuları ücretsiz olarak yapabilmektedirler. Aynı zamanda üyelik yapılmasından sonra yatırım yapmadan alınan 50 freespinle oyunları oynamaya başlamak mümkün olmaktadır. Hesap açmak isteyen Türk oyuncuların üyelik yaparken ya da kullanırken sorun yaşamaması adına sitede Türkçe dil seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca sitenin verdiği canlı destekle kayıt olma sırasında ihtiyaç duyulan yardım anında alınabilmektedir.

Betnano Hesap Açma

Betnano hesap açma için güncel giriş adresi bilgisini sitemizden bulmak mümkün olmaktadır. Aynı zamanda sitemizde bulunan butonların üzerine tıklayarak da son adresinden siteye giriş yapılabilmektedir. Bunun ardından sağ üst kısımda bulunan kayıt ol yazan yerden işlemi pratik şekilde yapmak mümkün olmaktadır. Hesabın açılması için oyuncuların kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak girmeleri gerekmektedir.

Hesap açma sırasında bilgilerin yanlış girilmesi halinde özellikle finansal işlemlerin yapılması sırasında sorun yaşanabilmektedir. Betnano hesabın aktif olabilmesi için son bir işlem yapılması gerekiyor. Bu adımda oyuncunun eposta adresine gelen aktivasyon kodunun kullanılmasıdır. Kodun üzerine tıklandığı anda oyuncunun hesabı aktif olmaktadır. Oyuncularda hesaplarına yapacakları yatırımlarla birlikte hemen kazanmaya başlayabilmektedirler.

Betnano Hesap Silme ve Kapatma

Betnano hesap silme ve kapatma işlemini yapmak isteyen kişiler olduğunda sitenin hiç zorluk çıkartmadığı görülmektedir. Üyelik yapılması gibi üyeliğin iptal edilmesi de kolayca yapılabilmektedir. Hesabını silmek isteyen oyuncular olduğunda bu istekleri hemen kabul edilmektedir. Hesabını kapatmak isteyen kişilerin akıllarında benden sonra başkaları girecek mi gibi bir soru gelebilmektedir. Oysa firma çalışanları dahil olmak üzere oyuncunun dışında hiç kimse şifresini bilmemektedir.

Betnano canlı destek hattından ya da eposta adresi üzerinden hesabın kapatılmak istendiğinin belirtilmesi yeterli olmaktadır. Bu isteğin belirtilmesiyle oyuncunun hesabının kapatılması birkaç dakika sürmektedir. Hesap kapatıldıktan sonra oyuncuların tekrar girmesi mümkün olmayacağından eğer varsa bakiyelerini önceden çekmeleri gerekmektedir. Daha sonraki günlerde üyeliğin tekrar aktif olması için müşteri temsilcileriyle görüşülmesi yeterli olmaktadır.